triko " nebo mikina " I

bio-mikina--tenka-3bio-mikina-9bio-mikina--tenkabio-kratasy-1
Cena:
840 Kč
Velikost Tooltip

Délka rukávů Tooltip
Vyberte z možností, jakou délku rukávů potřebujete.

Vyberte druh látky Tooltip
Vyberte si z možností druhu látek.

Vyberte barvu biobavlny Tooltip
Vzorník barev biobavlny najdete v menu nahoře.

Popis produktu

Triko "nebo mikina" šijeme buď ze 100% biobavlny vyšší gramáže s certifikací GOTS a nebo z 95% biobavlny+ 5% elastan vyšší gramáže v přirozeně barevně rostoucích odstínech biobavlny (smetanová, olivově zelený melír nebo oříškově hnědá - " caffé latté"). Na výběr jsou různé tloušťky, dle potřeby zákazníka. Od tenkých letních mikin a ž po zimní 100% biobavlněnou verzi s příměsí 5% konopí a lnu, což vytváří nádherný melír ve smetanovém provedení. Exluzivitou tohoto modelu je tudíž to, že zde nejsou použity žádné barvy k obarvení materiálů, což zaručuje nejvyšší zdravotní záruku. 

 Lodičkový výstřih a zužující se rukávy s přestřihem propůjčují celému kousku nádech elegantní originality, kterou ocení každá žena, jež touží být svá a nosit oblečení, které není tuctové.

 

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 

Biobavlnu s nejvyšší certifikací volíme z těchto důvodů:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do jejich kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není potřeba takové množství vody jako při konvenčních postupech pěstitelství bavlníku